AUTOMATYCZNA STRATEGIA MAKSYMALIZACJI

ZYSKÓW

DOŁĄCZ
Dowiedz się więcej

Idealne rozwiązanie dla osób, które planują inwestować, ale nie mają czasu na wielogodzinne śledzenie i analizowanie danych makroekonomicznych.Jak rozwiązał największy od 12 lat problem inwestycyjny Piotra?


23% zysku dzięki strategii Jacka

Co może łączyć recesję z odwołanym lotem?

Kiedy Richardowi Bransonowi odwołano lot na Wyspy Dziewicze, wyczarterował inny samolot, a wolne miejsca sprzedał … i tak narodziły się Virgin Airways. Jego historia pokazuje, że z trudnej sytuacji można nie tylko wyjść obronną ręką, a wręcz przekuć ją na swoją korzyść. Podobnie możemy podejść do inwestowania w czasie recesji - jak Branson w zagrożeniu widzieć okazję i bez pardonu ją wykorzystać.


Dlaczego wspominam o recesji? Jak wskazują opinie ekspertów - gwałtowne spadki na rynkach mogą być przed nami. Dane zza oceanu sugerują, że USA stoją u jej progu, a z uwagi na silną korelację Bitcoina z rynkami tradycyjnymi - spadające ceny akcji, pociągną ze sobą także aktywa cyfrowe.


Czy zbliżającą się recesję rozpatrujesz w kategoriach ryzyka, czy okazji inwestycyjnej?Cześć, nazywam się Jacek Lorek i jestem doradcą inwestycyjnym z 30-letnim doświadczeniem.

Mam za sobą już kilka baniek spekulacyjnych, kryzysów i powiem Ci, że osobiście w potencjalnej recesji dostrzegam inwestycyjną okazję dekady. Wysoce prawdopodobne jest, że w odpowiedzi na recesję, FED będzie próbował pobudzić gospodarkę obniżeniem stóp procentowych, a nawet dodrukiem. Podobnie jak podczas kryzysu 2007-2009 - przez co stworzy doskonałe podłoże do wzrostów Bitcoina.


Uważam, że w obliczu stagnacji, BTC zareaguje jak złoto, które w przypadku niekorzystnej koniunktury bezpiecznie i stabilnie przechowuje wartość. Inwestując w odpowiednie w aktywa, w odpowiednim czasie, można skutecznie ochronić swoje środki przed niekorzystnym wpływem inflacji, ale także je pomnażać.

W odpowiedzi na te czynniki makroekonomiczne przygotowałem autorską strategię uśredniania ceny - DCA +, którą wzbogaciłem o dane płynące ze wskaźników on-chain.

Pozwala mi to na dokładniejsze prognozowanie optymalnych momentów do kupna lub sprzedaży Bitcoina. Dzięki temu zmniejszam ryzyko inwestycyjne i wykluczam z procesu wpływ emocji. Jak wiadomo przy gwałtownych zmianach na rynku strach czy chciwość są złymi doradcami. Dzięki analizie wskaźników on-chain identyfikuję fundamentalne siły, które aktualnie napędzają rynek. Pozwala mi to na podejmowanie decyzji inwestycyjnych opartych na mocnych logicznych przesłankach. Dostrzegam przez to potencjalne zagrożenia na rynku, minimalizuję ryzyko … i w ten sposób buduję przewagę nad innymi inwestorami.

Hodlując Bitcoina w długim terminie masz duże szanse na zyski, ale ich wysokość definiuje punkt wejścia i wyjścia z inwestycji. Bazując na algorytmach, potrafię ocenić istotne punkty zwrotne rynku. O czym przekonały się m.in. osoby, które korzystały z moich, publikowanych dla społeczności IK - Raportów z Rynku. To w nich na bieżąco informowałem o aktualnych ruchach mojego kapitału.

Oto kilka z moich transakcji:

 • sierpień 2022 r. / wyjście w okolicach lokalnego szczytu, przed spadkami (6 września) - zysk +15% na transakcji (+12% na kapitale) - Raport z Rynku 18.08.2022 r. Spodziewałem się wówczas wyjścia inwestorów z ryzykownych aktywów i tym samym zbicia ceny Bitcoina. W tym okresie zrobił on szczyt w okolicy 24200 $, by spaść do 6 września na 19000 $.
 • wrzesień 2022 r. / wejście w okolicach dołka z 6 września - 19000 $, potem sprzedaż przy cenie 22000 $ - zysk + 12% na transakcji (+ 6% na kapitale) - Raport z Rynku 07.09.2022, i 12.09.2022 r.

 • październik 2022 r. / zamknięcie wszystkich pozycji przy cenie 20500$ - zysk + 8% na transakcji (+3% na kapitale) - Raport z Rynku 27.10.2022 r.

 • Od lipca do grudnia 2022 roku - wykonując odpowiednie ruchy, w odpowiednim momencie rynku powiększyłem portfel mój i moich klientów o 25%. Przypomnę tylko, że był to czas, w którym Bitcoin od swojego ATH spadł o kilkadziesiąt procent. Potem poruszał się w trendzie bocznym, a wielu inwestorów narzekało na nudę, w oczekiwaniu na powrót zmienności. O swoich ruchach informowałem publicznie Raportach z Rynku: nr 7 (18.08.2023 r.), nr 18 (07.09.2023 r.), nr 21 (12.09.2023 r.), nr 43 (27.08.2023 r.), nr 49 (08.11.2023 r.),

Dowiesz się,

kiedy według mnie są potencjalnie dobre momenty do zakupu i sprzedaży Bitcoina w horyzoncie krótko-, średnio- i długoterminowym. Informacje o ruchach mojego kapitału, otrzymasz bezpośrednio na skrzynkę mailową.

Przygotuję dla Ciebie Raporty z Rynku, w których znajdziesz rzeczową analizę oraz syntezę najważniejszych wydarzeń makroekonomicznych. Przedstawię w nich, co zdarzyło się w gospodarce w ostatnich dniach i jaki może mieć to wpływ na cenę Bitcoina oraz innych kryptowalut. Podczas prowadzonych przeze mnie cyklicznych live'ów, będziesz miał okazję uzupełnić swoją wiedzę zakresu ekonomii, działania rynków finansowych oraz inwestycji.

Co obejmuje pakiet?

DCA+

Raport z rynku

Dostęp do cyklicznych raportów z rynku - znajdziesz tam opis sytuacji makroekonomicznej na świecie i jej wpływu na rynki finansowe, także kryptowaluty. Dzięki temu zyskasz wiedzę, która pozwoli podejmować lepsze decyzje inwestycyjne teraz i w przyszłości.

Moją długoterminową strategię DCA+. Poznasz mój sposób na zarabianie w bessie, a podczas hossy na maksymalizację zysków. W pierwszej kolejności dowiesz się, kiedy kupuję Bitcoina, żeby uzyskać najwyższą stopę zwrotu. Informacja dotrze do Ciebie bezpośrednio.

Dostęp do “portfela taktycznego”. Tu na bieżąco będziesz zapoznawał się z zajmowanymi przeze mnie pozycjami krótko- i średnio-terminowymi. Przekonasz się, że dobry czas na zarabianie jest zawsze, że nie ma konieczności wyczekiwania na hossę. Pozwala to generować zyski na bieżąco, wykorzystując nawet niewielkie ruchy ceny - zarówno w górę, jak i dół.

Raportowe podsumowanie miesiąca - zobaczysz, jakie wyniki generuję oraz jaki mam plan na kolejny miesiąc. Podczas opracowywania ruchów inwestycyjnych będziesz znał szanse i zagorzenia, z jakimi moim zdaniem będzie się mierzył rynek w najbliższej perspektywie. Przez co Twoje inwestycje staną się bardziej przemyślane, bezpieczniejsze i pewniejsze.

PODSUMOWANIE MIESIĄCA

portfel taktycznY

Otrzymasz Mini-Kurs - Dowiesz się, dlaczego wybrałem inwestowanie w Bitcoina. Poznasz moją perspektywę na rynek kryptowalut w długim terminie oraz zasady i psychologię, którymi kieruję się przy inwestycjach. Poznasz mechanizmy rządzące rynkiem oraz posunięciami inwestorów. Przez co staniesz się lepiej przygotowany do rynkowych zmagań i w mniejszym stopniu narażony na popełnianie błędów inwestycyjnych.

Sesje Q&A - podczas których odpowiem na najważniejsze i najczęściej pojawiające się pytania. Poszerzanie wiedzy pomaga ograniczyć wątpliwości dotyczące aktualnych inwestycji, a lepsze zrozumienie rynków finansowych jest bezcenną umiejętnością, którą z powodzeniem możesz wykorzystać także po zakończeniu okresu subskrypcyjnego.

Q&A

Mini-kurs

AUTOMATYCZNA STRATEGIA MAKSYMALIZACJI ZYSKÓW to...

...jedyna taka w Polsce możliwość współpracy z licencjonowanym doradcą inwestycyjnym z wieloletnim doświadczeniem.

Zdejmuje ona z inwestora konieczność poświęcania niezliczonej ilości czasu na analizowanie sytuacji rynkowej z różnych perspektyw (sentyment krypto, wydarzenia na świecie, ruchy banków centralnych, wskaźniki sygnalizujące zmiany w globalnej gospodarce itp.). Jest to zajęcie na pełen etat - wiem coś o tym :) Ponadto korzystanie z płatnych narzędzi jest kosztowne i nie każdego stać na miesięczne wydatki w wysokości dziesiątek tysięcy złotych.

Co jeszcze dla inwestora oznacza dołączenie do AUTOMATYCZNEJ STRATEGII MAKSYMALIZACJI ZYSKÓW?

 • Zmniejszenie stresu związanego z inwestowaniem, ponieważ ta strategia zapewnia dokładne wytyczenie celów i sposób ich realizacji. Pozwala uniknąć podejmowania decyzji na podstawie emocji i chwilowych impulsów, które zazwyczaj są zgubne i prowadzą do niekontrolowanych strat.
 • Zoptymalizowanie punktów wejścia na rynek, co jest podstawą budowy długoterminowego portfela po najatrakcyjniejszych cenach. W przypadku spadków strategia zakłada wykorzystanie trendu spadkowego i wejście w rynek po jeszcze niższych poziomach, a dzięki temu ochronę i pomnażanie kapitału.
 • Wykorzystanie najlepszych momentów na rynku do maksymalizowania zysków. Dzięki założeniom mojej strategii inwestor może najpełniej wykorzystać hossę, czyli okres tłustych wzrostów. Ma wówczas zabudowaną już pozycję, a korzystając z przesyłanych przeze mnie komunikatów, może zminimalizować ryzyko przedwczesnego wyjścia z rynku.
 • Pomoc w podjęciu decyzji o wyjściu z rynku, zwłaszcza w sytuacjach, gdy na rynku pojawia się FOMO (strach przed przegapieniem okazji na zyski). Moja strategia pozwala na uniknięcie podjęcia decyzji pod wpływem chciwości i wyznaczenie najoptymalniejszej chwili realizacji wypracowanych zysków.
 • Kontrola nad gotówką, unikanie pokusy przedwczesnego odkupu np. na zbyt wysokim poziomie cenowym. Przez co zachowasz dyscyplinę inwestycyjną i kontrolę nad wolnymi środkami i portfelem inwestycyjnym.

Jacek lorek

Jestem licencjonowanym doradcą inwestycyjnym z 30-letnim doświadczeniem. Przez okres od lipca do grudnia 2022 roku wykonując odpowiednie ruchy, w odpowiednim momencie rynku zwiększyłem kapitał swój i swoich klientów o 25%.

 • sierpień 2022 r. / wyjście w okolicach lokalnego szczytu, przed spadkami (6 września) - zysk +15% na transakcji (+12% na kapitale)
 • wrzesień 2022 r. / wejście w okolicach dołka z 6 września - 19000 $, potem sprzedaż przy cenie 22000 $ - zysk + 12% na transakcji (+ 6% na kapitale)
 • październik 2022 / zamknięcie wszystkich pozycji przy cenie 20500$ - zysk + 8% na transakcji (+3% na kapitale)
 • lipiec-grudzień 2022 r. zysk +25% na kapitale
Zobacz


Sprawdź jeden z ostatnich raportów Jacka, w którym opisuje:Przykładowy Raport Jacka Lorka dla społeczności Instytutu Kryptografii

 • rynek po danych o inflacji CPI w USA,
 • działania represyjne władz USA wobec kryptowalut
 • analizę sentymentu
 • portfel taktyczny

Dodatkowo:

 • Dowiesz się, kiedy według Jacka Lorka są potencjalnie dobre momenty do zakupu
  i sprzedaży Bitcoina
  w horyzoncie krótko, średnio i długoterminowym.
 • Będziesz na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami na świecie mającymi wpływ na rynki akcji oraz kryptowalut.
 • Poznasz psychologię inwestorów oraz sposób inwestowania Jacka Lorka, czyli doświadczonego doradcy inwestycyjnego - aktywnego od 3 dekad uczestnika rynku.
 • Otrzymasz dostęp do jego krótko i średnioterminowych ruchów kapitału, które pomogą przy podejmowaniu pewniejszych decyzji inwestycyjnych,
 • Weźmiesz udział w cyklicznych spotkaniach online, dzięki czemu, uzupełnisz brakującą wiedzę o ekonomii, rynkach finansowych oraz inwestycjach.

3 420,00 zł

6 miesięcy

Pakiet

5 700,00 zł

12 miesięcy

Pakiet

standard

premium

 • Moja długoterminowa strategia DCA+
 • Dostęp do cyklicznych raportów z rynku
 • Raportowe podsumowanie miesiąca
 • Dostęp do “portfela taktycznego.
 • Comiesięczne sesje Q&A
 • Mini-Kurs
 • Moja długoterminowa strategia DCA+
 • Dostęp do cyklicznych raportów z rynku
 • Raportowe podsumowanie miesiąca
 • Dostęp do “portfela taktycznego.
 • Comiesięczne sesje Q&A
 • Mini-Kurs


W FAQ znajdziesz zestaw najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi. Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi swoje pytania, napisz – postaramy się pomóc.

FAQ
KONTAKT


Masz dodatkowe PYTANIA?

Icon

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 - Instytut Kryptografii

Polityka prywatności
Regulamin